foto1
Szkoła Podstawowa w Rossoszycy
foto1
Szkoła Podstawowa im.Władysława Łokietka w Rossoszycy
foto1
Szkoła Podstawowa im.Władysława Łokietka w Rossoszycy
foto1
Szkoła Podstawowa w Rossoszycy
foto1
www.zsprossoszyca.pl
Tel. 43 829 68 28
szkolarossoszyca@op.pl

Szkoła Podstawowa w Rossoszycy

WYDARZENIA


ODWIEDZINY

625796
DziśDziś177
WczorajWczoraj239
TydzieńTydzień177
MiesiącMiesiąc4937
WszyscyWszyscy625796
100.28.227.63

W dniach 4-5 czerwca klasa 3 spędziła ekscytująco czas na zielonej szkole w Zduńskiej Woli. Początkiem atrakcji była wizyta na basenie, która związana była z realizacją programu „Umiem pływać”, finansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Po zakwaterowaniu w Powiatowym Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym na ul. Dolnej i pysznym obiedzie w restauracji "Jedynak" uczniowie pojechali zwiedzać Skansen Lokomotyw w Karsznicach. Wrażenie na nich zrobiły ogromne lokomotywy i elektrowozy oraz makieta całej lokomotywowni. PMOS posiada piękne i funkcjonalne zaplecze sportowe, z którego ochoczo korzystaliśmy w każdej wolnej chwili. Kolację przygotowały nam nasze kochane mamy, które przybyły,by wspólnie spędzić z nami wieczór. Był to też moment, by pokazać im piękne pokoje oraz podzielić się wrażeniami z pierwszego dnia. W drugim dniu zaplanowaliśmy zwiedzanie Muzeum św. Maksymiliana Kolbego. Dzieci z uwagą zapoznawały się z życiorysem świętego .Gospodarze jego rodzinnego domu ugościli nas bardzo serdecznie, za co dziękujemy. Później przyszedl czas na zwiedzanie Muzeum Miasta Zduńskiej Woli. Tu zaskoczeniem było interaktywne zwiedzanie oraz miła atmosfera . Po obejrzeniu ciekawych wystaw i zakupieniu pamiątkowych magnesów, udaliśmy się na spacer po miejskim parku. Okrzykom radości nie było końca, gdy okazało się, że można kupić w automacie karmę dla kaczek i gołębi. Wiele czasu zajęło nam podziwianie ptactwa, ryb oraz pięknych stawów z fontannami. Nie mogliśmy odmówić sobie pysznych lodów oraz pobytu w kinie. Obejrzeliśmy film pt. „Garfield” , który dostarczył nam dodatkowej porcji śmiechu i radości. Po spakowaniu swoich plecaków wyruszyliśmy w drogę powrotną. Po zadowolonych minach widać było, że czas spędzony razem na długo zostanie w pamięci uczniów, rodziców oraz opiekunów. Serdecznie dziękujemy Rodzicom i dwóm Paniom Asiom, bez których ani rusz!

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1

 

b_150_100_16777215_00_images_stories_1526-5t.jpg

Ponadnarodowa mobilność uczniów SP w Rossoszycy

Od pola do stołu - ponadnarodowa mobilność uczniów SP w Rossoszycy

Fanpage projektu - Od pola do stołu