foto1
Szkoła Podstawowa w Rossoszycy
foto1
Szkoła Podstawowa im.Władysława Łokietka w Rossoszycy
foto1
Szkoła Podstawowa im.Władysława Łokietka w Rossoszycy
foto1
Szkoła Podstawowa w Rossoszycy
foto1
www.zsprossoszyca.pl
Tel. 43 829 68 28
szkolarossoszyca@op.pl

Szkoła Podstawowa w Rossoszycy

WYDARZENIA


14 marca klasa III gimnazjum wraz ze swoją wychowawczynią uczestniczyła w XIX Targach Edukacyjnych w Zduńskiej Woli, które odbyły się w siedzibie I Liceum Ogólnokształcącego im. Kazimierza Wielkiego. Targi miały za zadanie ułatwić tegorocznym absolwentom wybór dalszej ścieżki edukacyjnej. Nasi uczniowie mieli możliwość zapoznania się z bogatą i różnorodną ofertą edukacyjną szkół ponadgimnazjalnych w powiecie zduńskowolskim proponowaną na rok szkolny 2018/2019.

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1