Uroczystość nadania imienia i sztandaru
12 października 2013 roku to jedna z najważniejszych dat.
Czytaj27 maja 2017 roku po raz 17 w Rossoszycy odbyły się Biegi Przełajowe „Dzieciństwo bez przemocy” o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Warta.
98 zdjęć do obejrzenia tutaj:
http://sieradz.naszemiasto.pl/artykul/biegi-przelajowe-w-rossoszycy-2017-byla-to-17-edycja,4131508,artgal,t,id,tm.html
SPONSORZY XVII BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH
DZIĘKUJEMY
Wyniki XVII Biegów Przełajowych
KATEGORIA I KLASY 0-1 DZIEWCZYNKI – O PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO KOMISJI PROFILAKTYKI I UZALEŻNIEŃ - IWONY FRONTCZAK
1 MIEJSCE – LEŚNICZAK ZOFIA - - SP JAKUBICE
2 MIEJSCE – SZWATOŃSKA KATARZYNA SP RACZKÓW
3 MIEJSCE – ŻMUDZIŃSKA JUSTYNA - SP ROSSOSZYCA
4 MIEJSCE – JANCZAK GABRIELA - SP JAKUBICE
5 MIEJSCE - GRABIŃSKA HANNA - SP JAKUBICE
6 MIEJSCE – KMIETCZYK NIKOLA - SP ROSSOSZYCA
KATEGORIA I KLASY 0-1 - CHŁOPCY - O PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO RADY GiM WARTY - GRZEGORZA KOPACKIEGO
1 MIEJSCE – KMIETCZYK ADRIAN - SP ROSSOSZYCA
2 MIEJSCE – ZIENTALAK ANTONI – SP RACZKÓW
3 MIEJSCE – JAMROZIAK JAKUB – SP CIELCE
4 MIEJSCE – NOWAK PATRYK- SP ROSSOSZYCA
5 MIEJSCE – AUGUSTYNIAK IGOR - SP ROSSOSZYCA
6 MIEJSCE – SIWY SZYMON - SP JAKUBICE
KATEGORIA II – KLASY II-III - DZIEWCZYNKI O PUCHAR ZASTĘPCY BURMISTRZA GiM WARTY – SŁAWOMIRA JANCZAKA
1 MIEJSCE – ŚWIĄTKIEWICZ KAROLINA – SP JEZIORSKO
2 MIEJSCE – JANCZAK MARIA - SP JAKUBICE
3 MIEJSCE - KLUCHA PATRYCJA - SP JAKUBICE
4 MIEJSCE – KRUPIŃSKA WIKTORIA – SP RACZKÓW
5 MIEJSCE – LEŚNIAK KLAUDIA - SP JAKUBICE
6 MIEJSCE – IGNACZAK PATRYCJA – SP JEZIORSKO
KATEOGORIA II KLASY II-III CHŁOPCY - O PUCHAR SEKRETARZA GiM WARTA – KRZYSZTOFA POLUSIKA
1 MEIJSCE – CIOŁEK ADRIAN – SP JAKUBICE
2 MIEJSCE – KMIETCZYK KRYSTIAN - SP ROSSOSZYCA
3 MIEJSCE STEPIEN BARTOSZ – SP ROSSOSZYCA
4 MIEJSCE – SZWATOŃSKI MATEUSZ – SP RACZKÓW
5 MIEJSCE – BREJNER WIKTOR - SP WOJSŁAWICE
6 MIEJSCE – TELEGA MATEUSZ – SP JEZIORSKO
KATEGORIA III – KLASY IV-VI – DZIEWCZYNKI O PUCHAR DYREKTORA ZSP W ROSSOSZYCY - ROMANA KAŁCZAKA
1 MIEJSCE - MILCZAREK MARTA - SP RACZKÓW
2 MIEJSCE – WAWRZYNIAK PATRYCJA - SP WARTA
3 MIEJSCE – TELEGA WIOLETTA – SP JEZIORSKO
4 MIEJSCE – DRAGON KAMILA - SP ROSSOSZYCA
5 MIEJSCE – GREBER WERONIKA - SP WARTA
6 MIEJSCE- SOBCZYK JOANNA – SP JAKUBICE
KATEGORIA III KLASY IV-VI CHŁOPCY - O PUCHAR BURMISTRZA GiM WARTA - JANA SERAFIŃSKIEGO
1 MIEJSCE – ZIÓŁKOWSKI KAMIL SP JEZIORSKO
2 MIEJSCE - WASIELCZYK SEWERN – SP JEZIORSKO
3 MIEJSCE - PIETRASIAK ADAM – SP ROSSOSZYCA
4 MIEJSCE - MAŁUSZYŃSKI KAMIL - SP CIELCE
5 MIEJSCE – STEPIEŃ JAKUB – SP ROSSOSZYCA
6 MIEJSCE – BOGUSIAK PIOTR - SP ROSSOSZYCA
KATEGORIA IV – GIMNAZJUM – DZIEWCZYNY O PUCHAR SOŁTYSA WSI ROSSOSZYCA – TERESY SULIŃSKIEJ
1 MIEJSCE – SZEWCZYK ANIELA – GIMNAZJUM ZDUŃSKA WOLA
2 MIEJSCE – SZEWCZYK MICHALINA- GIMNAZJUM ZDUŃSKA WOLA
3 MIEJSCE - MARCZAK KAROLINA - GIMNAZJUM WARTA
4 MIEJSCE – KAROLINA MARAS - PG ROSSOSZYCA
5 MIEJSCE - OSTOJSKA KAROLINA - TOMISŁAWICE
6 MIEJSCE – KACZMAREK ANNA - PG ROSSOSZYCA
KATEGORIA IV- GIMNAZJUM CHŁOPCY - O PUCHAR OSP W ROSSOSZYCY
1 MIEJSCE – JONCZYK IRENEUSZ – GIMNAZJUM W WOJSŁAWICACH
2 MIEJSCE- -KRZYWAŃSKI PIOTR - ZS ZYGRY
3 MIEJSCE- KUBISZ JAN – ZS ZYGRY
4 MIEJSCE- OLCZYK ERNEST – NG ROSSOSZYCA
5 MIEJSCE- BENBEN DANIEL – ZSS WARTA
6 MIEJSCE- MARAS PATRYK - PG ROSSOSZYCA
KATEGORIA V- PANIE – O PUCHAR POSŁA NA SEJM RP - PIOTRA POLAKA
1 MIEJSCE – RYBICKA BARBARA
2 MIEJSCE – PIETRZAK HALINA
KATEGORIA V - PANOWIE - O PUCHAR POSŁA NA SEJM RP -
CEZAREGO TOMCZYKA.
1 MIEJSCE – MANIKOWSKI JAKUB – ZDUŃSKA WOLA
2 MIEJSCE- BUŁECZKA PAWEŁ - ZDUŃSKA WOLA
3 MIEJSCE- ROSA ŁUKASZ- TOMISŁAWICE
4 MIEJSCE – KOŁODZIEJCZYK JAKUB – WARTA
5 MIEJSCE - KACZMAREK PAWEŁ – ROŻDŻAŁY
6 MIEJSCE - MIKOŁAJCZYK ERNEST – TOMISŁAWICE
NAJSTARSZY UCZESTNIK BIEGU – KALINOWSKI KRZYSZTOF ORAZ NAJSTARSZA UCZESTNICZKA – PIETRZAK HALINA, OTRZYMALI PUCHARY STAROSTY SIERADZKIEGO - MARIUSZA BĄDZIORA
NAGRODĘ SPECJALNĄ DYREKTORA ZSP W ROSSOSZYCY – ROMANA KAŁCZAKA - OTRZYMAŁ JAN IGNASIAK.